Nová telocvičňa a zmena rozvrhu tréningov!

kategória : Aktuality pridané : 24/05/2020, autor : profesional


Tréningy začnú od 01.06.2020. Spolu s tým prichádzajú veľké zmeny - presúvame sa do novej telocvične a rovnako meníme náš rozvrh tréningov.

Ahojte borci a borkyne, 

aktuálna situácia súvisiaca s COVID -19 nám priniesla veľa nových skúseností a výziev. Sme veľmi radi, že vám môžeme oznámiť, že opäť začneme trénovať už od 01.06.2020 a opäť poriadne preveríme naše fyzické limity. V súvislosti s tým vám však musíme prezradiť zopár významných noviniek vyplývajúcich z aktuálnej situácie. Dúfame, že vás potešia, pretože život je zmena a aj my ako klub sa chceme posúvať stále vpred. 

Priestory, ktoré sme doteraz využívali ("Školička v Ekonomickej univerzite v Bratislave") zostávajú naďalej uzavreté a my ako klub sme boli informovaní, že mimoškolské aktivity v týchto priestoroch už nebudú naďalej akceptované, čo v preklade znamená, že sme "out of the game" (bohužiaľ). Na základe týchto informácií sme rozbehli kolotoč rokovaní o prenájme nových priestorov. A podarilo sa! Od 01.06.2020 môžeme začať opäť trénovať v nových priestoroch v Petržalke, neďaleko od Ekonomickej univerzity. Konkrétne naším novým domovom, "dojom", budú priestory v Činkárni Čambal (link tu: https://cinkarencambal.sk/). 

Rovnako sa nám podarilo dohodnúť aj výhodnejšie časy tréningov, aby boli rozumnejšie rozdelené počas celého týždňa, aby sme mali medzi každým tréningom jeden deň oddych. Od 01.06.2020 teda trénujeme v zmenených dňoch: pondelok - streda - piatok, v rovnakom čase od 18:00 do 20:00. 

Cena za tréningy bude 60,00 EUR/mesiac. Navýšenie ceny je zohľadnené vzhľadom na vyššie nájomné a neporovnateľný hygienický štandard súvisiaci s úrovňou šatní, spŕch a hlavne klimatizovaného priestoru telocvične. 

Prosíme všetkých členov, ktorí začnú od Júna s nami opätovne trénovať, aby sa po príchode do Činkárne Čambal zaregistrovali na recepcii, kde dostanú elektronickú čipovú kartu, ktorá im bude umožňovať vstup do priestorov telocvične. Rovnako pri registrácií bude treba zaplatiť členský poplatok vo výške 25 EUR na mesačnej báze, zvyšných 35 EUR následne uhradíte na tréningu nášmu trénerovi. 

Tešíme sa na vás v nových priestoroch s heslom "Kde niečo končí, niečo lepšie začína". 

Vidíme sa. 

Tým Jujitsu Profesionál